Omegle Mehmet Uygar Aksu Kimdir?

Omegle Mehmet Uygar Aksu Kimdir?

Omegle kelimesini kısa açıklayarak, omeglenin ne olduğunu belirtebiliriz. Omegle ilk olarak omega kelimesinden türetilmiş bir site olarak kurulmuş. 18 yaşında bir genç tarafından geliştirilmiş ve web site haline getirilerek tüm dünyanın ilgisini çeken bir platform oluşturulmuş. Kullanıcıların 2009 tarihinden sonra çıkan charoulette takibinin ardından webcam kullanılarak bir platform oluşturulmasıyla büyüyen bir sosyal mecra oldu. Türkiye’de de büyük bir kullanıcı kitlesi olan sitenin sürekli olarak geliştiği görüldü. Öyle ki omegle ile fenomen olan birçok kişi ortaya çıktı.
Omegle Fenomeni Mehmet Uygar Aksu Ortaya Çıktı

Omegle Fenomeni Mehmet Uygar Aksu Ortaya Çıktı

Omegle ile fenomen olan Mehmet Uygar Aksu, Türkiye’de de birçok omegle kullanıcısını oluşturmayı başardı. Şu dönemlerde Youtube’da videolar paylaşan MUA, ülkemizde birçok kişiye omegleyi tanıtan kişiydi. Hala birçok kişinin omegle ve mobil chat sitelerinde zaman geçirdiği biliniyor. Fenomen olarak video paylaşımı gerçekleştiren MUA’nın birçok yerde ünü büyümeye devam ediyor. Paylaşımlar izlenirken daha çok tanınabilirlik artıyor. Bu sayede yeni nesil aynı paralellikte omegle ile tanışabiliyor.
Omegle Sayesinde Dünyanın Bir Ucundasınız

Omegle Sayesinde Dünyanın Bir Ucundasınız

Omeglenin kolayca kullanılabilirliği üyelik ve reklam engelleme gibi şeyler içermiyor. Bu sebepten dolayı herkesin kullandığı bir platform haline gelmesi çok kolay oldu. Tüm dünyanın sürekli olarak kullandığı web site, benzeri sitelerin arasında lider konumda bulunuyor. Fakat uygunsuz içeriklerin çokça fazla olduğu platformda +18 yaş sınırlaması bulunuyor. Özellikle cinsel içeriklerin her zaman çok fazla olduğu görülen platformda bazen canınız sıkılabilir.

Omeglede Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler

Her ne kadar rahat ve kullanışlı bir site olsa da, herkesle gerçek bilgilerinizi paylaşmamanız gerekir. Çünkü birçok kullanıcının her çeşit insan tipinden oluştuğunu bilmelisiniz. Rahatça gezebildiğiniz platformda sadece sohbet etmek ve insanları tek tuşla değiştirdiğinizi bilerek hareket etmelisiniz.

kez görüntülendi.

0 Yorum yorumlama

admin

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.