Omegla

alt isim

Bant genişliğinin artmasıyla beraber ilginç web siteleri aktif olarak piyasaya sürüldü. Videolu içerik, eski döneme öre daha hızlı hizmet sağlamasıyla girişimcilerin yüzlerini güldürmüş oldu. 2009 yılında Omegla kuruldu. Bu girişimlerden biri olan omegla nedir ve nasıl kullanılır gibi birçok soru işareti ortaya çıktı. Tüm dünyada fenomen haline gelen site sayesinde platformda istediğiniz şekilde gezintiye çıkma şansına sahip olabiliyorduk.

Omegla Nasıl Çalışıyor?

Tarayıcınızın olması, omegla için yeterli hale geldi. Sadece yazılı değil, görüntülü olarak sohbete dökebilmenizi sağlayan site, web kameranın olmasını şart koşuyor. Tüm ekipmanlarınız tamamsa, sizi ilk adımda bir ekran karşılıyor. Ekranda seçim yapmanız isteniyor ve onaylamanızın ardından görüntünüz ekrana gelecek. Text ya da video seçeneklerinden yazılı ve görüntülü olarak seçmeniz istenecek. Web kamerası olan kullanıcıların onayında tarayıcınızdan kullanım hakkı istenecek. Onay vermeniz halinde her şey tamamlanmış olacak.

Omegla Sayesinde Dünyanın Bir Ucundasınız

Her şeyin tamamlanmasının ardından omegla sizi tüm dünyaya keşfe çıkartıyor. Siteyi kullanan ülkelerdeki kullanıcılarla beraber görüntülü konuşma yapabiliyorsunuz. Hem de istediğiniz zaman istemediğiniz bir kişinin görüntüsünü “esc” tuşu ya da “new” butonu ile değiştirebiliyorsunuz. Kullanım konusunda tüm bilgileri vermenizin ardından milyonlarca kişinin aktif olduğu programda olduğunuzu unutmayın. Birçok amaçla kullanılabilen omegla ile kesinlikle kişisel bilgilerinizi paylaşmamanızı öneririz. Aksi takdirde çok kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Ayriyeten müstehcen içerikli birçok şeyin başınıza gelebileceğinizi hatırlatalım. Siteye girmeden önce bunlara dikkat etmelisiniz. omegla sohbetin keyfini https://www.mobil.askkenti.com yaşayin keyfinize  bakın.

Omegla’ya Dikkat

Omegla’yı son dönemlerde popüler hale getiren Mehmet Uygar Aksu’nun Youtube ve diğer sosyal medya kanallarından videolar paylaşması, Türkiye’de bu siteyi daha aktif ve tanınabilir hale getirdi. Türkiye’den çıkan tek ve ilk omegla fenomeni Mehmet Uygar Aksu sayesinde bu site birçok kitleye ulaşılabilir hale geldi.

kez görüntülendi.

1 Yorum yorumlama

admin

Yapılan Yorumlar

  • Kasım 14, 2017 / 7:06 am

    kız tavlamak

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.