Omegla Nasıl Girilir? - Omegla Chat Omegle TV Görüntülü Mobil Sohbet Omegla Chat Omegle TV Görüntülü Mobil Sohbet

Omegla Nasıl Girilir?

alt isim

Omegla Nasıl Girilir?

Tamamen ücretsiz bir platform olan omegla, 8 yıldır aktif olarak aramızda bulunuyor. Görüntülü sohbet imkanı sağlayan siteler arasında ilklerden biri olan omegla, oturum açmanızla beraber biriyle tanışarak sohbet imkanına kavuşturuyor. Kullanıcılarına sadece görüntülü, yazılı ya da sesli olarak bir sohbet imkanı sağlayan arkadaşlık sitesi; en popüler sohbet sitelerinden biri olarak biliniyor.

18 Yaşında Bir Genç Girişimci

18 yaşında Leif K-Brooks’un açtığı omegla web sitesi, sadece 1 yıl içerisinde 150 kez tıklandı. Fakat daha sonra kullanıcı sayısı şuan aylık olarak 150 bin kişiye ulaşmış durumda. Omeglanın diğer sohbet sitelerinden farkı; dünyanın dört bir tarafından kullanıcı olarak kullanılması oluyor. Ayriyeten Google Translate’nin içerisinde barındığı site sayesinde rahat bir çeviri işlemi gerçekleşiyor. Bunun anlamıyla rahat bir konuşma, sohbet ortamı içerisine girebiliyorsunuz.

Omegla Kullanıcıları Arasında Türkiye 2. Sırada

Türkiye’nin internet aleminde her yerde parmağı bulunuyor. Birçok web sitenin içinde olan vatandaşlarımızın, omegla gibi büyük bir platformda da bulunması herkesi birleştiriyor. Hatta bir dönem omegla ülkemizde erişime kapandı. Fakat gerekli düzenlemeler yapıldı ve 18 yaş üstü sohbet için ayrı bir uygulama başlatıldı. Türkiye’de engelli olmasına rağmen kullanıcıların %20’si halen engelli konumda bulunuyor.

Omegla Sayesinde Sohbet Ortamı Genişledi

Tüm dünyadan insanlarla bir arada olabileceğiniz omegla web sitesi; popülerliğini arttırmasıyla beraber kullanıcı kitlesinde de büyük bir artış gözüküyor. Kullanıcıların çoğu erkek olurken, kadın kullanıcı sayısının çok düşük olduğu biliniyor. birçok görüntünün bulunduğu web sitede, dikkat etmeniz gereken ilk şey gerçek bilgilerinizi paylaşmamanız olacaktır. Görüntülü sohbet sitelerin genel olarak bu kategoride içerik sağlamasının önüne geçilmiyor. Çünkü platform tamamen kullanıcılarıın isteğine bağlı olarak hareket ediyor.

kez görüntülendi.

0 Yorum yorumlama

admin

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.