İki Dünya Arasında Beste İle Furkan

Mobil.Askkenti.Com Omegla Kullanıcılarından Hayatımıza giren insanlar hiç bir zaman tesadüf değildir. Her biri bize bir şey ekler. Kimi güzellik, kimi huzur, kimi hüzün, kimi hüzün sonrası gelen büyüme olgunlaşma, hayata karşı, acıya karşı direnme gücü.. Ama asla hiç birisi bir kaybediş değildir. Kaybettiğimizi sandığımız her şey de kazandığımız yeni duygular vardır.
Ummadığınız beklemediğiniz bir gün karşınıza bambaşka daha ince hiç karşılaşmadığınız bir kalp çıkar. Çekinirsiniz yaklaşma korkarsınız sevmeye ama öyle güzel bakar ki o kalp size öyle güzel sahiplenir öyle güzel sever ki ‘ O kalpten uzak dur ona güvenilmez’ diyen seslere sağır olursunuz. İlk adımınızı atarsınız sevmekten çekinmez kalbinizi onun kalbine teslim edersiniz. Korkmadan yanınızda olduğunu sizi sevdiğini bilerek emin adımlarla.
İşte ben de böyle bir güzellik yaşıyorum bugünlerde. Güzel bir kalbin sevgisi benim kalbime nasip oldu. Önceleri ondan çekinmeme onu sevmekten korkmama rağmen bana ‘’sakinliğinizden dolayı sizi tebrik ederim her zaman yanınızdayım ‘’ demesi ile bütün ilgimi kendi üzerine çekti. Beni tanımadığını düşündüğüm bir adamın aslında beni tam anlamı ile tanımış olması ona karşı koyamamama neden oldu. Şimdilerde aşkın güzel hallerini yaşamaktayım bunun hüznü siniri kırgınlığı da olacak biliyorum ama ona o kadar inanıyorum ki öyle şeyler yaşasak bile bizim için atlatılabilir durumlar olacaktır.
Tesadüfleri unutun acıları kederleri de, kazandığınız insanları kaybetmeyin. Çıkıp gidenlerden de ders alın sızlanmak yerine büyümeyi tercih edin. Hayat sevince güzel. Sevin.

kez görüntülendi.

0 Yorum yorumlama

admin

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.